Bireysel Koçluklar | Motivasyon Atölyesi

Bireysel Koçluklar

Bireysel koçluklar ile kişilerin öz iradelerinin farkına varmalarını, kaynaklarını iyi bir şekilde kullanabilmelerini ve içindeki gücün farkına varmalarını amaçlıyoruz. Koçluk psikoloji ile kısmen bağlantılıdır. Bununla birlikte bir koç psikolog değildir. Kullandığı teknikler itibari ile aslında koçluk tam bir iletişim uzmanıdır. Zaten kişilerin hayatlarında yaşadıkları olumsuz durumların en başında iletişimden kaynaklı sorunlar yatmaktadır.

Bireysel koçluklar da birebir ve kişiye özel tasarım ile uygulanır. Hizmetin içeriği katılımcı ile birlikte şekillenerek bir süreç dâhilinde işlemektedir. Kendi hayatındaki farkındalığı yakalamak, hayat standardını yükseltmek ve hayatına konfor katmak isteyen herkes koçluk desteğinden faydalanabilir ve kendi hayatındaki çekirdek inancına göre hayatını yeniden formatlayarak daha sağlıklı, daha huzurlu ve daha motive olmuş bir şekilde yaşam serüvenine devam edebilmektedir. Koçluk kişinin taleplerine göre farklı konular üzerinden ilerleyebilmektedir. Bu konular kısaca ”Yaşam Koçluğu”, ”İlişki Koçluğu”, ”Aile Koçluğu” ve ”Öğrenci Koçluğu” olarak devam etmektedir...

Kime Ne Fayda Sağlar?

Hayatındaki farkındalığı yakalamak, hayat konforunu yükseltmek ve hayata pozitif bir bakış açısı ile bakmak isteyen herkes koçluk hizmetimizden faydalanabilir.

Eğitmen Nail Turunç
"İnsan okunmayı bekleyen kitap gibidir. Siz sayfaları açtıkça derinleşir." Nail Turunç, 2016