İlişki Koçluğu Eğitimi | Motivasyon Atölyesi

İlişki Koçluğu Eğitimi

İlişki Koçluğu Eğitimi

İlişki Koçluğu Eğitimi

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.


İlişki koçluğu eğitimi ile ilişkilere olan bakış açınızdaki değişimleri keşfedeceksiniz. Belki de ilişkiniz zannettiğiniz kadar kötü değildir.

İlişkiler yaşamımızı ve ruhsal durumumuzu etkileyen yaşam sürecimizin olmazsa olmazlarındandır. Sürekli gelişim ve öğrenme halinde olan insan yeni ve farklı kişilerle tanışır ve zaman zaman olumsuzluklarla karşılaşabilir. Bazen istediğimiz gibi gitmez ve hayatın bize sorduğu cevabını bilmediğimiz sorularla karşılaşırız. Kimi iyi bir ilişki içerisindedir. Kimi ise mutsuzluğu yaşar. Peki sen seçimlerini nasıl yapıyorsun?

Duygular hayatımızın kontrolünü elinde tutar. Hayatta her ne olursa olsun başarıya giden yolun en önemli aşaması duygu kontrolünün sağlanmasıdır. Çünkü insan madde değil manadır.

İlişki Koçluğu Eğitimi Neleri İçeriyor?

o Temel koçluk becerileri

o İlişki evreleri

o Duygusal zekâ

o Kadın erkek ilişkileri

o Güçlü yönleri ortaya çıkarma

o Değerlerin farkındalığı

o Zihinsel çapalardan kurtulma

o İlişkiler çarkı

o İş ilişkileri

o Aile ilişkileri

o İlişki matrisi

o  Tote Modeli

o  Aşkın zihinsel boyutu

o  İlişkinizde ipler kimin elinde

o  Çocukluğunuz ve şimdiki ilişkiniz

o  Nasıl bir ebeveyn olacaksınız?

o  Hacıyatmaz

o  Gerçeklik

o  Duygusal sentez

o  Doğru ilişki formülü

o  Olasılıklar

o  Hayat stratejileri

Eğitim sonrası özellikle kendinize olan bakış açınız değişecek ve daha sağlıklı seçimler yaparak mutluluğu yakalayacaksınız. Eğitim tamamı uygulamalı olarak gerçekleşeceğinden öğrenmekten daha çok deneyimlemeyle ilerleyecektir. Her bir ders saati adeta keşif seansı gibi gerçekleşecek ve sen kendi farkındalığını keşfe çıkacaksın.

İlişki Koçluğu Eğitimini Kimler Almalı?

Hayatımızın her alanı ilişki olduğu için farkındalıklarını yükseltmek isteyen herkes ilişki koçluğu eğitimini alabilir.

İlişkiler üzerine uzman olduğunu düşünen ve bu farkındalığı diğer insanların hayatında değer yaratmak üzere kullanmak isteyen profesyoneller. Evli, nişanlı veya birlikte yaşayan çiftler bu koçluk eğitiminden faydalanaibilir. Astroloji ile ilgilenen ve ilişkiler üzerine uzmanlaşmak isteyenler de eğitimimize katılabilir.

 

NOT          : Motivasyon Atölyesi eğitim tarihi, ücreti gibi eğitim koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Program menüsündeki sıralama grup ihtiyaçları doğrultusunda program eğitmeninin tasarrufundadır.

Sizi Arayalım

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.

AKREDİTASYONLARIMIZ