Motivasyon Atölyesi sizlere diyor ki;

Her şey bir günde değişebilir ve belki o gün bugündür!

Misyonumuz

Motivasyon Atölyesi olarak kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra, kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile sektörde kaliteden ödün vermeden mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak. Bununla birlikte yenilikçi ve farklı vizyon anlayışı ile bireylerin ve kurumların başarıya giden yolda farklı çözümlemeler ile kazanç sağlamalarına liderlik etmek.

Vizyonumuz

Motivasyon Atölyesinin vizyon anlayışında daima ileri yol almak yatıyor. Bireysel ve kurumsal alanda yenilikçi eğitim anlayışı ile karma eğitim modelini benimseyerek kaliteden ödün vermeden nitelikli büyümeyi hedefliyoruz. Temsil sistemlerinin bireylerde farklılık göstermesinden dolayı eğitimlerimizde görsel, işitsel ve duygusal eğitim metotlarını ön plana çıkartarak bilgiyi içselleştirmeyi hedefliyoruz. Vizyonumuz tüm Türkiye’de hizmet sunmaktır.

Değerlerimiz

  • Öğrenmenin Yaşı Yoktur

  • Sürekli gelişim ve öğrenme

  • Verimliliği arttırma

  • Şeffaf Eğitim Kurumu olmak

  • Çözüm odaklı ve mutlak müşteri memnuniyeti

  • Milli değerlere bağlı örf ve adetlere saygılı

Hakkımızda

2014 yılında bireysel girişim olarak kurulan Motivasyon Atölyesi, birlikte çalıştığı işletmelerden ve farkındalık sağladığı bireylerden olumlu geri dönüşlerin neticesinde büyüme kararı almış, bununla birlikte daha kurumsal ve daha işlevsel bir alt yapı oluşumuna gitmiştir. Bireysel eğitimlerin yanı sıra kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile dokunduğu kişi ve kurumlara katma değer sağlamayı amaç edinmektedir.

Otel danışmanlık hizmetleri kapsamında özellikle yeni açılmakta olan otellerin bütün kurulum süreçleri, reklam çalışmaları, kurumsal tasarımlar, personel tedariği, satış & pazarlama, süreçleri ve açılış öncesinde ve sonrasında personel eğitimleri hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır. Bunun yanı sıra işleyişte olan otel ve işletmelere temelinde eğitim olan danışmanlık süreçleri hizmetlerini vermektedir.

Bireysel alanda sunduğu eğitimler, seminerler ve atölye çalışmaları ile de farkındalık yaratmayı ve iletişimi güçlü bireyleri ortaya koymayı amaçlamaktadır. Dernekler, belediyeler ve eğitim kurumları ile ortak projeler yürütmektedir. Bütün bu çalışmaları yaparken sektörde kendini kanıtlamış ve bu alanda kariyer sahibi eğitmenlerle birlikte projeler yürütmektedir.

Motivasyon Atölyesi uzaktan (online) eğitimlerin yanı sıra örgün eğitim bireysel ve kurumsal alanda eğitimler tasarlayarak sunmaktadır. Bütün eğitimlerde eğitim kitapçıkları, dvd ve eğitim sunumları katılımcılara sağlanmaktadır.

Eğitim Takvimi

Kurumsal eğitimlerde her işletmenin ihtiyacına yönelik özel tasarım eğitimlerde sunmaktadır.