Nail Turunç

Kendini Tanıma ve Hayatında Yeni Bir Sayfa Açma Dünyasına Hoş geldin’’

                                                    ‘’Doğan Her Güneş Senin İçin Armağandır’’

1984 doğumlu Nail Turunç ICF –PCC ünvanlı Profesyonel Koç –NLP Uzmanı ve aynı zamanda Hipnoz uzmanı olarak bireysel ve kurumsal alanda hizmet vermek için Motivasyon Atölyesi’ni kurmuştur. Bugüne kadar yaptığı 1500’ün üzerinde birebir seans çalışmaları ile hayatında değişim yapmak, kariyer hedefi belirlemek ve daha konforlu yaşam sürmek isteyen bireylere rehberlik etmiştir. Kurumsal alanda aldığı eğitimler ve deneyimleri ile de bireysel ve kurumsal alanda da eğitim ve danışmanlık çalışmaları yürütmektedir.

Profesyonel iş hayatına aile mesleği de olan turizm ile başladı. Turizm lisesinden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunda Ön lisans eğitimini ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden 2007 yılında mezun oldu. Aynı yıllarda tiyatro ile yakından ilgilenen Nail Turunç birçok tv ve tiyatro çalışmalarında eğitim ve eğitim amaçlı farklı projelerde rol aldı. Eğitim hayatı ile başladığı turizm sektöründeki kariyerinde, satış müdürlüğü, operasyon müdürlüğü ve genel müdürlük görevlerinde bulundu. Bununla birlikte içindeki öğrenme aşkı onu hep yeni bilgileri öğrenmeye ve sürekli gelişim dünyası içinde var olmaya sevk etti. Hala yetemediğini düşünerek aldığı sayısız bireysel ve kurumsal eğitimlerin yanı sıra otelcilik alanındaki eğitimlerden sonra ileri boyutta çalışmalar yapmak adına aldığı eğitimler aşağıdaki gibidir.

Nail Turunç Hangi Sertifikalara Sahiptir?

 

 • Professional Certified Coach
 • NLP Master Practitioner
 • Quantum Practitioner
 • Professional Trainer’sTraining
 • Hypnosis Practitioner
 • İletişim Teknikleri Eğitimi
 • Satış Teknikleri Eğitimi
 • Satışta İkna eğitimi
 • Zor müşterilerle başa çıkabilme
 • Satışın Bilinçaltı
 • Diksiyon ve Hitabet Sanatı
 • Profesyonel Oyunculuk Dublaj ve Seslendirme
 • Sunum Teknikleri Eğitimi

Artık hayatının farklı bir amacı oluşmuş ve bu doğrultuda yaşamını devam ettirmesi gerektiğine inandı. Ve öylede oldu. Turizmde ki kariyerine farklı bir ivme kazandırarak danışmanlık süreçlerine başlamak için 2014 yılında Motivasyon Atölyesi şirketini kurdu.

Nail Turunç Motivasyon Atölyesi ile birlikte grup derslerinin yanı sıra birebir seans ve eğitim faaliyetleri de yürütmektedir. Bireysel çalışmalarını Brussels Capital University sürekli eğitim merkezi ile birlikte yürütmekte ve katılımcılarına üniversite onaylı sertifika sunmaktadır.

 

Nail Turunç eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü de ekleyerek akademik anlamda da var olmayı amaçlamıştır. Kendisi ile hem bireysel danışmanlık hem de kurumsal olarak iletişime geçebilir ve detaylı bilgi almak için bir kahve içebilirsiniz.

Nail Turunç Diyor ki;

Birlikte çıkacağımız bu değişim yolculuğunda sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin genel açılımları aşağıdaki gibidir. Sizde kendinize en yakın olanı seçebilir ve profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Listede olmayan ve çözmek istediğiniz konuları tarafıma mail atabilir, sosyal medya hesaplarımdan veya telefon ile ulaşarak sorabilirsiniz. Birlikte çıkacağımız değişim ve gelişim yolculuğunda en önemli üç unsur; güven, profesyonellik ve özveri olacaktır.

·      Yaşam Koçluğu

·      İlişki Koçluğu

·      Öğrenci Koçluğu

·      Aile Koçluğu

·      Kariyer Koçluğu

·      Satış Koçluğu

·      Hedef belirleme

·      Sigarayı Bırakma,

·      Stres Yönetimi

·      Aile iletişimi ve aile koçluğu

·      Kuşaklar arası yaşanan aksaklıklar

·      Öğrenci aile ilişkisi

·      Motivasyon

·      Kişilik analizi ve öze dönüş

·      Farkındalıkları arttırma

·      Özgüven

·      Zaman yönetimi

·      Sınav kaygısı

·      Korku giderme ve yönetme

·      Gelecek planlama

·      Fobilerinden kurtulma

·      Bilinçaltı temizliği

·      İsteklere ulaşmak için beklenti yaratmak

·      Hipnoterapi ile değişim ve rahatlama seansları

·      Odaklanma becerilerini arttırma

·      Zekâyı daha aktif kullanma

·      İradenin kontrolü

·      Duygu kontrolü

·      Geleceğin liderlerini ortaya çıkarma

·      Hangi temsil sistemini daha yoğun kullandığını ortaya çıkararak fark yaratmak

·      Geçmişin kötü anılarını temizleme

·      İletişim becerilerini geliştirme

·      Yaşam çarkını dengeleme

 

Genele açık seminer çalışmaları (Motivasyon, Aile, İletişim, Stres yönetimi)

Bütün çalışmalarım ile ilgili randevu alabilir ve tarafımdan detaylı bir bilgilendirme talep edebilirsiniz. Hayatınızın çözüm anahtarını birlikte bulalım, huzura, mutluluğa ve geleceğe daha keyifli adım atalım.