Hipnoz Eğitimi | Motivasyon Atölyesi

Hipnoz Eğitimi

Hipnoz Eğitimi

Hipnoz Eğitimi

Motivasyon Atölyesi
1875 ₺ 1250 ₺
  • Süre 44
  • Eğitmen Motivasyon Atölyesi
  • Erişim Süresi Sınırsız
  • Size Özel Fiyatı 1250 ₺

Hipnoz, kişinin bilinçaltında yaşadığı zenginliklerin açığa çıkartılmasıdır ve bu durum için fiziki şartlardan ziyade zihinsel şartların yerine gelmesi gerekir. Bu konuyu daha detaylı açabiliriz fakat zaten videolarımızda fazlasıyla bu konuya değiniyoruz. Bu cümle de tam anlamıyla hipnozu açıklıyor aslında, çünkü hipnoz bir şeylere duyduğumuz merak halidir.

 

Zengin içerikli 15 video ve 150 sayfalık PDF içerikleri ile birlikte adeta kendinizi yeniden keşfe çıkacak ve yeniden zihinsel doğumunuzu hissedeceksiniz. Kendinizi keşfettikten sonra hazır olduğunuzda uygulama workshop’larımıza katılmak için yapmanız gereken tek şey bizlere katılmak. Eğitim takvimimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takipte kalınız.

44 Saat Uygulamalı Eğitim

Çevrimiçi 4K Videolar 

180 Sayfa Kitap  

Ömür Boyu Erişim 

ICCW Onaylı Sertifika

15 Modül İnteraktif Video

Canlı Yayınlar

Workshoplar 

Online Sınav

Uluslararası Akredite Eğitim

Bu eğitim ile bireylerde hipnotik zihin durumu oluşturmayı başaracaksınız. Etkili hipnoz yöntemlerini ve en iyi şekilde öğreneceğiniz, etkili ve yoğun bir hipnoz eğitimi deneyimleyeceksiniz.

 

Hipnozun sıklıkla uygulandığı zararlı alışkanlıkları bırakma, kilo kontrolü, fobilerden kaçınma, sınav kaygısını yenme, özgüven kazanma gibi durumlar için deneyimler kazanacaksınız. Hipnoz Eğitimi'nde edindiğiniz bilgileri uzmanlık alanınız ile nasıl entegre edebileceğinizi de öğreneceksiniz.


AKREDİTASYONLARIMIZ