Hipnoz Eğitimi | Motivasyon Atölyesi

Hipnoz Eğitimi

Hipnoz Eğitimi

Hipnoz Eğitimi

Motivasyon Atölyesi
975 ₺ 650 ₺
  • Süre 22
  • Eğitmen Nail Turunç
  • Erişim Süresi Sınırsız
  • Size Özel Fiyatı 650 ₺

Online Hipnoz Eğitimi

Hipnoz eğitimi online olarak verilebilir mi?

 Zaten hipnoz, kişinin bilinçaltında yaşadığı zenginliklerin açığa çıkartılmasıdır ve bu durum için fiziki şartlardan ziyade zihinsel şartların yerine gelmesi gerekir. Bu konuyu daha detaylı açabiliriz fakat zaten videolarımızda fazlasıyla bu konuya değiniyoruz. Bu cümle de tam anlamıyla hipnozu açıklıyor aslında, çünkü hipnoz bir şeylere duyduğumuz merak halidir.

 

Zengin video içerikleri ve yazılı metin içerikleri ile birlikte adeta kendinizi yeniden keşfe çıkacak ve yeniden zihinsel doğumunuzu hissedeceksiniz. Kendinizi keşfettikten sonra hazır olduğunuzda uygulama workshop’larımıza katılmak için yapmanız gereken tek şey bizlere katılmak. Eğitim takvimimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takipte kalınız.

 

Bu eğitim ile bireylerde hipnotik zihin durumu oluşturmayı başaracaksınız. Etkili hipnoz yöntemlerini ve en iyi şekilde öğreneceğiniz, etkili ve yoğun bir hipnoz eğitimi deneyimleyeceksiniz.

 

Hipnozun sıklıkla uygulandığı zararlı alışkanlıkları bırakma, kilo kontrolü, fobilerden kaçınma, sınav kaygısını yenme, özgüven kazanma gibi durumlar için deneyimler kazanacaksınız. Temel Hipnoz Eğitimi'nde edindiğiniz bilgileri uzmanlık alanınız ile nasıl entegre edebileceğinizi de öğreneceksiniz.

 

Eğitimi tamamladığınızda bizlere online sınav ve sertifika için       ulaşabilirsiniz.


Satın aldığınızda eğitimler burada görüntülenecektir.