Hipnoz Eğitimi | Motivasyon Atölyesi

Hipnoz Eğitimi

Hipnoz Eğitimi

Hipnoz Eğitimi

Motivasyon Atölyesi
448.5 ₺ 299 ₺
  • Süre 36
  • Eğitmen Motivasyon Atölyesi
  • Erişim Süresi Sınırsız
  • Size Özel Fiyatı 299 ₺

Hipnoz, kişinin bilinçaltında yaşadığı zenginliklerin açığa çıkartılmasıdır ve bu durum için fiziki şartlardan ziyade zihinsel şartların yerine gelmesi gerekir. Bu konuyu daha detaylı açabiliriz fakat zaten videolarımızda fazlasıyla bu konuya değiniyoruz. Bu cümle de tam anlamıyla hipnozu açıklıyor aslında, çünkü hipnoz bir şeylere duyduğumuz merak halidir.

 

Zengin içerikli 15 video ve 150 sayfalık PDF içerikleri ile birlikte adeta kendinizi yeniden keşfe çıkacak ve yeniden zihinsel doğumunuzu hissedeceksiniz. Kendinizi keşfettikten sonra hazır olduğunuzda uygulama workshop’larımıza katılmak için yapmanız gereken tek şey bizlere katılmak. Eğitim takvimimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takipte kalınız.

 

   36 Saat Uygulamalı Eğitim         15 Modül Dopdolu İçerik

   Çevrimiçi 4K Videolar                 Canlı Yayınlar

   PDF İçerikler                                Workshoplar

   Ömür Boyu Erişim                       Online Sınav

   Katılım Sertifikası                       Uluslararası Akredite Eğitim

 

Bu eğitim ile bireylerde hipnotik zihin durumu oluşturmayı başaracaksınız. Etkili hipnoz yöntemlerini ve en iyi şekilde öğreneceğiniz, etkili ve yoğun bir hipnoz eğitimi deneyimleyeceksiniz.

 

Hipnozun sıklıkla uygulandığı zararlı alışkanlıkları bırakma, kilo kontrolü, fobilerden kaçınma, sınav kaygısını yenme, özgüven kazanma gibi durumlar için deneyimler kazanacaksınız. Hipnoz Eğitimi'nde edindiğiniz bilgileri uzmanlık alanınız ile nasıl entegre edebileceğinizi de öğreneceksiniz.

Şimdi satın al ve hemen öğrenmeye başla!

Üstelik dilediğin yerden dilediğin zaman erişim sağlayabilirsin.


AKREDİTASYONLARIMIZ