NLP Practitioner Eğitimi | Motivasyon Atölyesi

NLP Practitioner Eğitimi

NLP Practitioner Eğitimi

NLP Practitioner Eğitimi

Motivasyon Atölyesi
163.5 ₺ 109 ₺
  • Süre 44
  • Eğitmen Motivasyon Atölyesi
  • Erişim Süresi Sınırsız
  • Size Özel Fiyatı 109 ₺

NLP Practitioner Eğitimi

NLP Practitioner Eğitimi ile kendi hayatınızda başa çıkamadığınız veya çıkmayı göze alamadığınız durumlar ile mücadele etmeyi öğrenecek ve yeni bir hayata merhaba diyeceksiniz.

İyi bir başlangıç için sadece sakin bir ortama ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız var. Sizlere sunulan eğitimimizde 27 video ve zengin içeriklerimiz ve NLP'de kullanılan 200'e yakın teknik listemiz bulunmaktadır. Öncelikle yapmanız gereken içerikleri okumak ve sonrasında teknik listesi ile birlikte videoları izlemektir. Videolarda eğitmenimiz sizlere teknikleri nasıl uygulamanız gerektiğini detaylı bir şekilde anlatıyor ve uyguluyor olacak.

 

   44 Saat Uygulamalı Eğitim         27 Modül Dopdolu İçerik

   Çevrimiçi 4K Videolar                 Canlı Yayınlar

   PDF İçerikler                                Workshoplar

   Ömür Boyu Erişim                       Online Sınav

   Katılım Sertifikası                       Uluslararası Akredite Eğitim

 

NLP practitioner eğitimimizin online video serimizi tamamladıktan sonra bir yazılı sınavınız ve size verilen bir ödeviniz olacaktır. Bunları tamamladığınızda sertifikanız hazır hale gelecektir. Bunların yanı sıra daha fazla uygulama ve profesyonellik için Motivasyon Atölyesinin sizlere sunduğu uygulama workshoplarına katılmak olacaktır. Hazır olduğunuzu hissettiğiniz an yapmanız gereken tek şey eğitim takvimimizden sizlere en yakın olan atölye temsilciliğimizde açılan uygulama workshop’una katılmak. Öğrendiklerinizi pekiştirecek ve uygulamalar yapmış olacaksınız.

Şimdi hiç zaman kaybetmeden eğitime başla!

 

AKREDİTASYONLARIMIZ