Sık Sorulan Sorular

Sorularınızın Cevapları

Motivasyon Atölyesi ekibi olarak herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda bizlere ulaşabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz. Eğitim öncesinde veya sonrasında mentörlük hizmeti alabilir ve yalnız olmadığınızı hissedersiniz.
İstediğiniz zaman istediğiniz yerden erişebilir ve tekrar tekrar izleyerek öğrendiklerinizi pekiştirirsiniz. Ve alacağınız sertifikalar üniversite onaylı olup uluslararası geçerliliği vardır. Sertifikalar örgün eğitim sertifikaları ile aynıdır.
Online eğitim alırken alacağınız eğitimin içeriğine, eğitmenin profesyonel geçmişine ve sertifikanın geçerlilik statüsüne dikkat etmelisiniz. Motivasyon Atölyesi bu konuda tam yetkili ve profesyonel eğitmenlerde oluşmaktadır.
Motivasyon Atölyesi hem uzaktan eğitim hem de örgün eğitimlerle hizmet sunuyor. Bunların yanı sıra motivasyon atölyesi kurumsal alanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.
Sertifikalar arasından herhangi bir fark yoktur. Her iki sertifika da aynı statüye sahiptir. Bununla birlikte örgün eğitimin avantajı birebir deneyimleme ve mentörlük hizmetini doğrudan alma hakkına sahipsiniz.
Sistemde oluşturduğunuz ve satın alma esnasında giriş yaptığınız panelinizden girerek dilediğiniz zaman ve dilediğiniz anda eğitimlere ulaşabilirsiniz.
Sistem üzerine satışa sunulmuş eğitimlerimizden dilediğiniz kadar alabilirsiniz. Bununla birlikte Motivasyon Atölyesinin hizmet sözleşmesinde de belirttiği gibi eğitimlerin sonunda mutlak memnuniyet misyonumuz arasındadır. Bundan dolayıdır ki ilgi alanınıza giren ve gerçekten ihtiyaç duyduğunuz eğitimi almanız daha sağlıklı olacaktır.
Herhangi bir eğitim kurumundan iş garantili kurs adı altında bir ilan görürseniz kesinlikle itibar etmeyiniz. Hiç bir kurum veya kuruluş (devlet destekli işkur vb. Hariç) size iş garantisi veremez. Orada yazan aslında aldığınız eğitimi başarılı bir şekilde bitirir ve gerçekten bir vizyon sahibiyseniz işiniz zaten garantidir.
Motivasyon Atölyesi katılımcılarına sektör profesyonellerini bir araya getirme ve benzersiz eğitimler sunma sözü vermiştir. Bundan dolayıdır ki listemizde bulunmayan herhangi bir eğitim talebinde bulunmanız neticesinde mümkün olan en kısa sürede eğitim imkanlar dahilinde sağlanacaktır.
Satın aldığınız eğitimi herhangi sebeple iptal etmek isterseniz eğer bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede satış sözleşmesindeki şartlar dahilinde hizmet vermeye hazır olacaklardır.
Motivasyon Atölyesi İstanbul Mecidiyeköy merkezli olup herhangi bir şubesi yoktur. Bununla birlikte İzmir – Ankara – Adana – Mersin – Bursa – Antalya – Eskişehir – Gaziantep ve Konya şehirlerinde anlaşmalı olduğu lokasyonlarda zaman zaman eğitimler düzenleyecektir.

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?