Hakkımızda | Motivasyon Atölyesi

MOTİVASYON ATÖLYESİ

nail turunç

Kendini Tanıma ve Hayatında Yeni Bir Sayfa Açma Dünyasına Hoş Geldin

‘’Her şey bir günde değişebilir ve o gün belki bugündür‘’ Koçluk sürecinin bir yaşam modeli olduğuna inanan Nail Turunç kişinin kendi içindeki hazineyi keşfettiğinde başaramayacağı hiçbir şey ve üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluğun olmadığına inanıyor ve bu doğrultuda kişilere ve firmalara zengin içerikli koçluk ve danışmanlık süreçlerini bol kahkaha eşliğinde sunmak için Motivasyon Atölyesi’ni kurmuştur. Bugüne kadar yaptığı 2500’ün üzerinde birebir seans çalışmaları ile hayatında değişim yapmak, kariyer hedefi belirlemek ve daha konforlu yaşam sürmek isteyen bireylere rehberlik etmektedir.

Kurucu Hakkında

MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

Motivasyon Atölyesi, kişisel gelişim eğitimleri ve kurumsal eğitimler ve danışmanlık hizmetleri ile mutlak müşteri memnuniyetini hedefler. Bununla birlikte, yenilikçi ve farklı eğitim anlayışı ile bireylerin ve kurumların başarıya giden yolda verimlilik kazanmalarına liderlik etmek.

  • Öğrenmenin yaşı yoktur, mottosunu benimseme
  • Gelişime ve öğrenmeye açık olma
  • Kişisel ve ya kurumsal verimliliği arttırma
  • Şeffaf bir eğitim kurumu olma
  • Çözüm odaklı olma ve mutlak memnuniyeti hedefleme
  • Milli değerlere, örf ve adetlere saygılı olma

VİZYONUMUZ

Motivasyon Atölyesinin vizyon anlayışında daima ileri yol almak yatıyor. Görsel, işitsel ve duygusal eğitim metotlarını ön plana çıkartarak bilgiyi içselleştirmeyi hedefliyoruz. Vizyonumuz tüm Türkiye’de hizmet sunmaktır.

2014 yılında bireysel bir girişim olarak kurduğumuz Motivasyon Atölyesi, hizmet verdiği işletmelerden ve farkındalık sağladığı bireylerden aldığı olumlu geri dönüşler neticesinde büyüme kararı aldı. Bununla birlikte daha kurumsal ve daha işlevsel bir alt yapı oluşumuna gittik. Bireysel eğitimlerin yanı sıra kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile temas ettiğimiz kişi ve kurumlara katma değer sağlamayı nihai amaç olarak belirledik.


Motivasyon Atölyesi'nde, Yüz Yüze Eğitimler, seminerler ve atölye çalışmaları ile yol arkadaşlarımızda farkındalık yaratmayı ve onları iletişimi güçlü bireyler haline getirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla dernekler, belediyeler ve eğitim kurumları ile ortak projeler yürütüyoruz. Bütün bu çalışmaları yaparken sektörde kendini kanıtlamış ve bu alanda kariyer sahibi eğitmenlerle birlikte çalışıyoruz.


Motivasyon Atölyesi uzaktan (online) eğitimlerin yanı sıra örgün eğitim, bireysel ve kurumsal alanda eğitimler sunmaktadır. Bütün eğitimlerimizde eğitim kitapçıkları, DVD ve eğitim sunumları gibi dokümanları katılımcılarımıza sağlamaktayız.

  • 456 EĞİTİM
  • 1500 BİREYSEL SEANS
  • 245 SEMİNER
  • 3425 YAZILI Sayfa

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

GALERİ

Motivasyon Eğitimi
Motivasyon Eğitimi
Başarıda Ailenin Rolü Semineri
Kurumsal Eğitim
Koçluk Eğitimi
Kurumsal Eğitim

AKREDİTASYONLARIMIZ