NLP Değişim Seansı | Motivasyon Atölyesi

NLP Değişim Seansı

NLP Değişim Seansı

NLP Değişim Seansı

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.


NLP Değişim Seansı

NLP değişim seansı ile kişilerin kendi öz iradelerinin farkına varmalarını ve motivasyonu yüksek bir hayata daha kolay ulaşmalarına liderlik ediyoruz.

NLP değişim seansı, dünyaya gelişimizden bugüne kadar zihnimizde oluşturduğumuz olumsuz cümle kalıplarını, bizi zayıflatan inançlarımızı, kötü alışkanlıklarımızı, korkularımızı veya bir olay karşısında verdiğimiz ani ve gereksiz tepkilerin değişimini gerçekleştirdiğimiz teknikleri içeren bir sistemdir. 

NLP değişim seansı, 1970’li yılların başında Richard Bandler ve John Grinder’ın psikoloji alanında yaptıkları araştırmalar neticesinde sonuç odaklı düşünerek oluşturdukları teknikler bütünüdür. Bugüne kadar tüm dünyada pek çok kişi tarafından kullanılmış ve başarılı sonuçlar alınmıştır.

NLP Değişim Seansı Sana Ne sağlar?

  • NLP sunduğu güçlü tekniklerle hayatımızı yeniden şekillendirmeyi,
  • Duygularımızı kontrol edebilmeyi,
  • Daha iyi iletişim kurabilmeyi,
  • İstenmeyen alışkanlıklardan kurtulmayı
  • Geçmişin olumsuzluklarından kurtulmayı,
  • İç dünyamızı kontrol altına almayı,
  • Kendi kendimizi motive etmeyi
  • Ve daha pek çok zihinsel değişimi gerçekleştirmemizi sağlar.

NLP iletişim sistemleri, Gestalt Terapisi (Fritz Perls), Aile Terapisi (Virginia Satir) ve Hipnoterapi’de (Milton Erickson) kullanılan tekniklerin, kalıpların bir araya gelmesinden oluşmuş, pozitif değişimi amaçlayan etkin ve başarılı bir sistemdir.

NLP’nin yaratıcılarından Richard Bandler’e göre korkularınız, şüpheleriniz, kafa karışıklığınız, alışkanlıklarınız bunların hepsi düşünme şeklinizin yan ürünleridir. Düşünme şekliniz ise hayatınızda ne hissettiğinizi, nasıl davranacağınızı ve onu nasıl yaşayacağınızı dikte eder. Bebeklerin dünyaya gelişlerinde korktukları sadece iki şey vardır. Birincisi yükseklik diğeri ise yüksek sestir.

Daha sonları gerçekleşen bütün korkular yaşam kalitesi ve bulunulan çevreye göre şekillenmektedir. Bundan dolayıdır ki sonradan öğrenilen her şey değişebilir. Öğrenmek, kişisel özgürlüğe giden yoldur. NLP bunu kolaylaştıran ve eğlenceli hale getiren bir araçtır.

“Eğer bir şey işe yaramıyorsa, sadece başka bir şey yapmamız gerektiğini öğrendim. Başarısızlık ne zaman durduğunuzun tanımıdır ve ben hiç durmadım.” (Richard Bandler)

Birileri bizim hayatımız ile ilgili sürekli bir şeyler söyler ve ne yapmamız gerektiği ile ilgili fikir yürütür. Aslında neler olup bittiğini biz biliyoruz ancak çözüm için ne yapacağımızı kestiremiyoruz. İşte NLP bu noktada bizi adeta yeniden şekillendirerek tünelin ucunu görmemizi sağlıyor.

NLP teknikleri koçluk sürecinde, farkındalık ve değişim çalışmalarında sıkça kullanılarak daha etkin ve hızlı sonuç almayı sağlar. Seans süresince koçluk ve Hipnoterapi tekniklerinin de yardımıyla köklü bir değişime merhaba diyerek daha konforlu bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

Bire Bir Seans Satın Al
Sizi Arayalım

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.