Bireysel Eğitimler | Motivasyon Atölyesi

Yüz Yüze Eğitimler

Yüz Yüze eğitimler ile Yeni Bir Sen olarak yaşam sürecine hükmedecek ve kurduğun iletişimde eksik olan yönlerini daha etkin bir şekilde tamamlayarak kariyer basamaklarını tırmanırken iletişim kurduğun kişilerde etki bırakacaksın.

Yüz Yüze eğitimler de kişilerin kendi öz kaynaklarını ortaya çıkarmalarını ve öz farkındalıklarını yaşamalarına liderlik ediyoruz. Ve bunları ”Yeni Bir Sen Ol” konsepti ile yürütüyoruz. Peki nedir bu Yeni bir Sen Ol?. “Yeni Bir Sen Ol!” kişinin kendi içinde var olan muhteşem gücün farkına varmasını sağlamak ve başarmak istediği yolda rehber olarak alabileceği teknikleri içermektedir. Siz bu teknikleri öğrenmekle kalmayıp, hayat sürecinize nasıl adapte edeceğinizi de yüz yüze uygulamalı eğitimlerimiz sayesinde deneyimleyebileceksiniz. Şimdi, hiç zaman kaybetmeden aşağıdaki menüden size en yakın gördüğünüz eğitimi seçerek gelişim süreciniz için bir adım atabilirsiniz.

Yüz Yüze eğitimler kategorimizde kişiye özel öğrenme metodunu kullanıyoruz. Bu yüzden eğitimi satın aldığınızda veya karar verdiğinizde bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Eğitmen Nail Turunç
"İnsan okunmayı bekleyen kitap gibidir. Siz sayfaları açtıkça derinleşir." Nail Turunç, 2016