Aile Koçluğu Seansı | Motivasyon Atölyesi

Aile Koçluğu Seansı

Aile Koçluğu Seansı

Aile Koçluğu Seansı

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.


Aile koçluğu Seansı ile çocukların için farklı bir eğitmen ol

‘’Bilinçli bir toplumun oluşabilmesi için çocuklarımızın bilinçli ailelerde yetişmesi gerekir.’’

Bildiğiniz gibi eğitim ilk olarak ailede başlar ve ömür boyu devam eder. Bu yüzden çocuğunuzun ilk aldığı eğitim profesyonel ve bilinçli olmalıdır. Yeni doğan bir bebekle birlikte ailenin bütün düzeni değişir ve yeni bir oluşama gidilir. Eğer aile bireyleri bu noktada bilinçli değil ise bocalama dönemi başlar ve tıpkı koltuk kavgası gibi evde çatışmalar başlar. Bunu önlemenin tek ve etkili yolu eğitimdir.

 

Aldığın aile koçluğu seansı ile önce kendi kişisel gelişim yolculuğuna bir katma değer daha katacak ve ailene daha sağlıklı bir yol gösterebilecek ve aynı zamanda çocuğunun daha sağlıklı bir ortamda gelişmesine liderlik edeceksin.

 

Aile Koçluğu Seansı sonrası kendi ailende kurduğun bu düzen çevreni de etkileyecek öz güveni yüksek, daha başarılı ve daha sağlıklı bireyler yetişmesi için senden destek almalarına liderlik edeceksin. Aile Koçluğu Seansı hizmetimiz çok hassas bir süreçtir. Aile bireylerinin süreç öncesinde detaylı bilgilendirmesi yapılarak sürece başlanır ve bu süreçte en büyük destek ailenin kendisinden alınır. Çünkü süreç tamamen ve tamamen aile bireylerinin elindedir.

 

Bunlar ve çok daha fazlası için arayabilir veya formu doldurarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca donanımlı bir eğitim alarak kendi kişisel yolculuğunuzu da başlatabilirsiniz.

Sizi Arayalım

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.