Hipnoz Seansı | Motivasyon Atölyesi

Hipnoz Seansı

Hipnoz Seansı

Hipnoz Seansı

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.


Yaşadığınız olumsuz durumlardan kurtulabilir ve motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Yaşadığınız birçok durum psikolojiktir ve herhangi bir ilaç tedavisi olmadan giderilebilir. Bunun için yapmanız gereken bir uzmandan destek almak ve kendinize zaman ayırmaktır. 

 

Hipnoz seansı bireysel gelişiminiz için oldukça yararlı ve bilinç ile bilinçaltı entegrasyonunuzu sağlamada sizlere liderlik etmektedir. Kişi zaman zaman zihnini dinlendirmeye ve beynine format atma ihtiyacı duymaktadır. Bu seansta fabrika ayarlarına geri dönecek ve bir kuş gibi hafifleyerek hayatınıza yeni bir sayfa açarak adeta yeniden doğacaksınız.

Hipnoz, Yunanca uyumak anlamına gelmektedir. Bununla birlikte aslında tam anlamı ile uyku hali değil uyku ile uyanıklık arasındaki haldir. Hipnoz seansı esnasında kişi bilinçli olarak değiştiremediği bir takım durumları bilinçaltı seviyede uzman eşliğindeki telkinler ile değişim yolculuğuna kolayca çıkabilmektedir.

Hipnoz olan kişi telkine açık olmakla birlikte bilinçli olarak kabul etmeyeceği hiçbir şeyi hipnoz halindeyken de kabul etmeyecektir. Burada önemli olan terapistine tam anlamı ile güvenmeli ve kendisini seansın bilgeliğine ve uzmanın profesyonelliğine bırakmalıdır.

 

Hipnoz seansımız için randevu sonrasında sizlerle kısa bir sohbet yaptıktan sonra süreç ile ilgili bilgilendirme yapılmakta ve kendiniz ile ilgili kararı tamamen siz vermektesiniz.

Sizi Arayalım

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.