Yeni Bir Sen Ol | Motivasyon Atölyesi

Yeni Bir Sen Ol

Yeni Bir Sen Ol

Yeni Bir Sen Ol

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.


Kendini bulma ve hayatında yeni bir sayfa açma dünyasına hoş geldin!

"Yeni Bir Sen Ol!" kişinin kendi içinde var olan muhteşem gücün farkına varmasını sağlamak ve başarmak istediği yolda rehber olarak alabileceği teknikleri içermektedir.

İnsan, doğumdan  ölümüne kadar sürekli öğrenme süreci içinde olup algılarını açık tuttuğu sürece gelişimine devam etmektedir. Önemli olan, içinde var olan hazinenin farkına vararak sahip olduğu gücü keşfetmesidir. Bu öyle bir hazinedir ki kişiyi bulunduğu noktadan hayal bile edemeyeceği yerlere getirebilecek muhteşem bir güçtür. Bunu başarmış olan insanlar farkı yakalayanlardır. Sıradan bir hayat yaşarken kendi tekâmül sürecini keşfederek hayatına yeni bir yön vermeyi istemiş ve bu uğurda gerekli bütün çabaları göstermişlerdir.

Bireyin kendini tamamlaması ruh, kalp, zihin ve beden bütünlüğünü sağlaması ile farkındalığını en üst seviyeye çıkarması gerekmektedir. İnsan ancak ve ancak aldığı nefes kadar hâkimdir dünyaya ve kendisini sorgulamalıdır.

İnsan okunmayı bekleyen bir kitap gibidir, siz sayfaları açtıkça derinleşir.

Bu seminerde insanın özüne yolculuk edecek ve farkındalık dünyası içinde derinleşerek hayatında değişim yaşamak isteyenlerle birlikte yeni bir serüvene doğru yol alacağız.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya etkinlik takvimimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Başvur

KVKK politikasını okudum kabul ediyorum.