Bilinçaltı Hazinemiz Nereden Beslenir | Motivasyon Atölyesi

Bilinçaltı Hazinemiz Nereden Beslenir

Bilinçaltı Hazinemiz Nereden Beslenir

Bilinçaltı Hazinemiz Nereden Beslenir

Bilinçaltı hazinemiz nereden beslenir sorusuna en iyi cevap aslında her kişinin kendisinin vermesi gereken bir cevaptır. Bununla birlikte biz öncelikle sizler için bu konuyu biraz açalım istedik.

Çünkü her insan bir hazinedir ve bu hazinenin daha verimli ve daha etkili olabilmesi için bir takım özelliklerini en iyi şekilde kullanabilmesi gerekmektedir. İşte bu özelliklerin içerisinde en önemlisi de bilinçaltıdır.

Bilinçaltı mahsul vermeye hazır toprak gibi ekilmeyi bekler, ne kadar ekerseniz o kadar ekin biçersiniz.Sahip olduğumuz bu muhteşem hazine günlük yaşamımızı sürdürürken yaptığımız bir çok şeyi otomatik pilota bağlayarak yapmamızı sağlar.

Bilinçaltı Nasıl Çalışır?

Sürekli yaptığımız işlerde bilinçli olarak düşünmeyiz. Bilinçaltımız onları bizim için zaten yerine getirmektedir. Bununla birlikte bilinçli olarak her şeyi yapmayı başarabilmek imkansızdır.

Mesela bir kolumuzu bilinçli olarak kaldırmayı deneyelim. Olmuyor mu? elbette olasılık imkanı yoktur. Çünkü bunun için robot misali kolumuzu bütün eklemleri ve kasları ile tek tek düşünerek hareket ettirmemiz gerekir. Buda hayli zor ve hatta imkansızdır.

Yıllar önce yaşadığınız bir durumu hayal edin, hatırladınız mı ? Çok güzel..

Ben sormadan önce bu anı neredeydi? İşte orası bilinçaltınız. Bilinçaltınız her alanda sizin en iyi arkadaşınızdır. En zor anlarınızda sizi destekler ve başarıya ulaşmanız için çalışır.

Ancak siz onu desteklerseniz bunu yapabilecektir. İşte bu yüzden bilinçaltı hazinemiz nereden beslenir sorusunu kendinize sormalı ve onu zenginleştirmek için çalışmalısınız. Yaşadığınız hayatı daha doyumlamasına yaşamak ve gelişim dünyası içinde var olmak için gayret göstermelisiniz.

Bilinçaltınızı sevin ve onu destekleyin.


Önerilen Eğitimler

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Paylaş